€ 2,24*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879544
EAN:
4250889641382
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
100mm x
16mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
batterijkabel 16mm² x170mm met kabelschoenen, M6| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879544 |
| Breedte: | 16 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879544 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 100 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M5 |
| Productlijn: | Connector |