€ 7,32*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879290
EAN:
4250889641412
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
1000mm x
16mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige, flexibele persverbinder met kabelschoen, geïsoleerd 16 mm² x 1000 mm lengte M8
Gebruik deze kabels om uw batterijen in serie of parallel te verbinden.
Andere lengtes op aanvraag.
Gebruik deze kabels om uw batterijen in serie of parallel te verbinden.
Andere lengtes op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879290 |
| Breedte: | 16 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879290 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M8 |
| Productlijn: | Connector |