€ 82,93*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879242
EAN:
4250889619640
Gewicht:
0.32 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accuklemmen volledig geïsoleerd 1000A
Productdetails :
- 2 stuks (zwart en rood)
- belastbaar tot 1000A
- volledig messing gietwerk met geweven kopertape als poolverbinding < BR> - isolatiekappen van Escorene Ultra EVA
- kabelaansluiting tot 50mm²
- schroefbaar met oog M6
- lengte 150mm
Productdetails :
- 2 stuks (zwart en rood)
- belastbaar tot 1000A
- volledig messing gietwerk met geweven kopertape als poolverbinding < BR> - isolatiekappen van Escorene Ultra EVA
- kabelaansluiting tot 50mm²
- schroefbaar met oog M6
- lengte 150mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879242 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879242 |
| Gewicht: | 0.32 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Terminal |