€ 8,99*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9879241
EAN:
4250889619657
Gewicht:
0.06 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accuklemmen volledig geïsoleerd
Productdetails :
- 2 stuks (zwart en rood)
- belastbaar tot 80A
- staalplaat
- geel verzinkt
- handvatten van PVC
- isolatiekappen van Escorene Ultra EVA
- kabelverbinding tot 10mm²
- kan worden gekrompen of geschroefd met een oog M4
- met trekontlasting
- lengte 125 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879241 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879241 |
| Gewicht: | 0.06 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Terminal |