€ 1,79*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879072
EAN:
4250889619695
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
56mm x
12mm x
1mm
(L x B x H)
Platte connector, stijf Batterijconnector 41mm
Lengte: 56 mm
Breedte: 12 mm
Dikte: 1 mm
Gatafstand: 41 mm
en nbsp
Lengte: 56 mm
Breedte: 12 mm
Dikte: 1 mm
Gatafstand: 41 mm
en nbsp
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879072 |
| Breedte: | 12 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879072 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 1 mm |
| Lengte: | 56 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Connector |