€ 10,30*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879045
EAN:
4250889619671
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
129mm x
20mm x
4mm
(L x B x H)
Platte connector 110 mm
Voor het aansluiten van batterijen.
Lengte: 129 mm
Breedte: 20 mm
Dikte: 4 mm
Gatafstand: 110 mm
Gatlengte: 11, 3 mm
Voor het aansluiten van batterijen.
Lengte: 129 mm
Breedte: 20 mm
Dikte: 4 mm
Gatafstand: 110 mm
Gatlengte: 11, 3 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879045 |
| Breedte: | 20 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879045 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 4 mm |
| Lengte: | 129 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M8 |
| Productlijn: | Connector |