€ 4,07*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879043
EAN:
4250889619701
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
60mm x
12mm x
1.5mm
(L x B x H)
Platte connector 60 mm
Lengte: 60 mm
Breedte: 12 mm
Dikte: 1,5 mm
Gatafstand: 45 mm
Gatlengte: 9,3 mm
< BR>
Lengte: 60 mm
Breedte: 12 mm
Dikte: 1,5 mm
Gatafstand: 45 mm
Gatlengte: 9,3 mm
< BR>
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879043 |
| Breedte: | 12 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879043 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 1.5 mm |
| Lengte: | 60 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Connector |