€ 116,74*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877436
EAN:
4250889635091
Gewicht:
4 kg
Afmetingen:
300mm x
300mm x
300mm
(L x B x H)
Muurbeugel voor bus van 30 l
- Materiaal: 1.4301 (V2A)
- Plaatdikte: 2 mm
- Geen verdere oppervlaktebehandeling
- Afmetingen (BxLxH) 300x300x300mm
- 4 montagegaten (/) 11 mm
- Materiaal: 1.4301 (V2A)
- Plaatdikte: 2 mm
- Geen verdere oppervlaktebehandeling
- Afmetingen (BxLxH) 300x300x300mm
- 4 montagegaten (/) 11 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877436 |
| Breedte: | 300 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9877436 |
| Gewicht: | 4 kg |
| Hoogte: | 300 mm |
| Lengte: | 300 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Wandbeugel |