€ 2,65*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877339
EAN:
4250889627379
Gewicht:
0.115 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accuschakelaar voor eenvoudig loskoppelen van de voeding
De accupoolklem wordt rechtstreeks op de minpool van de accu bevestigd. De voeding kan worden onderbroken en hersteld door aan het draaiwiel te draaien.
De accupoolklem wordt rechtstreeks op de minpool van de accu bevestigd. De voeding kan worden onderbroken en hersteld door aan het draaiwiel te draaien.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877339 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9877339 |
| Gewicht: | 0.115 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Ontkoppelaar |