€ 1,21*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877328
EAN:
4250889627324
Gewicht:
0.115 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accupoolklem recht 13,5 mm
De accuklemmen kunnen universeel worden gebruikt en passen ook in de Japanse Autopolen
Technische gegevens:
Binnendiameter: 13,5 mm
Afmetingen (BxH): 30 x 20 mm
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877328 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9877328 |
| Gewicht: | 0.115 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | JP |
| Productlijn: | Terminal |