€ 2,08*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877246
EAN:
4250889620202
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
De set bestaat uit een rode en een zwarte dop.
Voor kabelverbinders / batterijen tot 25mm² / tot M6
Voor kabelverbinders / batterijen tot 25mm² / tot M6
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877246 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9877246 |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Connector |