€ 107,13*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877243
EAN:
4250889629854
Gewicht:
2 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Batterijvulcontainerset 60 l voor Aquamatic System
Jerrycan voor Aquamatic Systems maakt het gemakkelijker voor u om stapelbatterijen en tractiebatterijen te vullen. De container wordt minimaal 3.0 meter boven de bovenrand van de accu op een geschikte plank geplaatst of met een passende beugel aan de muur bevestigd. Het kan ook op een pallet op de gewenste hoogte worden gebracht voordat het wordt gevuld.Leveringsomvang:
PVC-slang 10 mm x 1,5 mm x 4 m
Stroomindicator w. Filter 10 mm
waterkoppeling grijs met Klep 10 mm
vallend watertank 60 liter met aftapkraan
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877243 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9877243 |
| Gewicht: | 2 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Watertank |