€ 1,63*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877241
EAN:
4250889637729
Gewicht:
0.07 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
3/8 inch zeskantschroeven voor OPTIMA®-batterijen met extra aansluitpoort
Technische gegevens:
- 3/8 inch schroeven
- 16 draden per inch
- met Amerikaans grof schroefdraad UNC (standaard schroefdraad)
- Lengte: 1/2 inch (12,70 mm)
- schroefdraaddiameter: 9,53 mm
- sleutelwijdte: 9/16 inch
- vergelijkbaar DIN 933 volledige draad
- Grade 5 (8.8) gegalvaniseerd
- ASME B 18.2.1
Geschikt voor:
Optima Red RTU 4.2 50AH
Optima Geel YTU 4.2 55AH
in een set van 2 stuks
Technische gegevens:
- 3/8 inch schroeven
- 16 draden per inch
- met Amerikaans grof schroefdraad UNC (standaard schroefdraad)
- Lengte: 1/2 inch (12,70 mm)
- schroefdraaddiameter: 9,53 mm
- sleutelwijdte: 9/16 inch
- vergelijkbaar DIN 933 volledige draad
- Grade 5 (8.8) gegalvaniseerd
- ASME B 18.2.1
Geschikt voor:
Optima Red RTU 4.2 50AH
Optima Geel YTU 4.2 55AH
in een set van 2 stuks
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877241 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9877241 |
| Gewicht: | 0.07 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | 3/8 |
| Productlijn: | Schroef |