€ 59,93*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9876970
EAN:
4250889617202
Gewicht:
3.5 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accucel connector set bestaande uit 17 accukabels voor voor een systeem van 18 loodaccus
kabellengtes 12x 140mm (standaard) / 3x 450mm (rij) / 2x 1400mm (vloer)
M6 kabelschoen aan beide zijden
kabellengtes 12x 140mm (standaard) / 3x 450mm (rij) / 2x 1400mm (vloer)
M6 kabelschoen aan beide zijden
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876970 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9876970 |
| Gewicht: | 3.5 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Connector |