€ 2,24*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876875
EAN:
4250889617189
Gewicht:
0.2 kg
Afmetingen:
350mm x
6mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
Accukabel 6 mm² x 350 mm met platte hulzen FSH voor Faston 6.3 F2
Accukabel 6 mm² x 350 mm met platte hulzen FSH voor Faston 6.3 F2
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876875 |
| Breedte: | 6 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9876875 |
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 350 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | Connector |