€ 3,40*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876874
EAN:
4250889617172
Gewicht:
0.2 kg
Afmetingen:
100mm x
6mm x
0mm
(L x B x H)
Batterijcelconnector 6mm² 100mm FSH voor Faston 6.3 F2
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876874 |
| Breedte: | 6 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9876874 |
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 100 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | Connector |