€ 2,13*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9876873
EAN:
4250889617165
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
850mm x
2.5mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
batterijkabel 2,5 mm² x 850 mm met platte contactdozen FSH voor Faston 6.3 F2
batterijkabel 2,5 mm² x 850 mm met platte contactdozen FSH voor Faston 6.3 F2
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876873 |
| Breedte: | 2.5 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9876873 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 850 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | Connector |