€ 4,92*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876866
EAN:
4250889617097
Gewicht:
0.3 kg
Afmetingen:
450mm x
35mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
Accukabel 35 mm² x 450 mm met kabelschoenen M8
Accukabel 35 mm² x 450 mm met kabelschoenen M8
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876866 |
| Breedte: | 35 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9876866 |
| Gewicht: | 0.3 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 450 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M8 |
| Productlijn: | Connector |