€ 19,32*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876806
EAN:
4250889625733
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
1000mm x
7.98mm x
0mm
(L x B x H)
Accukabel 50mm² 1000mm voor stapelbatterijen en tractiebatterijen met een M10 schroefverbinding. De flexibele eindgeleider kan individueel worden ingekort.
Houd er rekening mee dat u altijd 2 eindkabels nodig heeft voor een batterij
Houd er rekening mee dat u altijd 2 eindkabels nodig heeft voor een batterij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876806 |
| Breedte: | 7.98 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9876806 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Eindkabel |