€ 100,60*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879968
EAN:
4250889638917
Gewicht:
18.8 kg
Afmetingen:
315mm x
175mm x
175mm
(L x B x H)
Q-Batteries startaccu 58014 Q80 12V 80Ah 730A
De Q-Batteries startaccu is een accu die is afgestemd op de behoeften van moderne voertuigen zoals autos, vrachtwagens, bestelwagens, boten en nog veel meer. Ze hebben schitterende starteigenschappen en consistent hoge prestaties tijdens de hele levensduur. Dankzij de SMF-technologie (Sealed Maintenance Free) zijn de accus van de auto onderhoudsvrij als het gaat om vullen met water. De batterijen zijn in de fabriek voorgeladen en klaar voor onmiddellijk gebruik.
Eigenschappen:
- onderhoudsvrij dankzij SMF-technologie (Sealed Maintenance Free)
- lange levensduur, lage zelfontlading
- gevuld en geladen, gebruiksklaar
- geschikt voor autos, landbouwmachines en bedrijfsvoertuigen
Alternatief voor: Varta F16, Varta F18, Varta F17, Varta F19, 580400074, 580406074, 585200080, 585400080, Exide EA852, Exide EA900, Bosch S4 010, Bosch S4 011, Bosch S5 010, Bosch S5 011, Banner P8014, Banner P8440, Banner 580 14
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 580 14 |
| Automerken: | Citroën, Hyundai, Kia, Mazda, Subaru, Toyota |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 80Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | Q80 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 18.8 kg |
| Hoogte: | 175 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 730 EN |
| Lengte: | 315 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Modellen: | 3 (BL12/BLA2/BLB2), 5 (CR19), 6 (GG12/82), 6 (GH12/GHA2), 6 Sport (GG14), 6 Sport (GH14/GHA4), 6 SportBreak (GH19/GHA9), 6 SportBreak (GJ/GH/GL), 6 Sportbreak (GY19/89), 323 (BJ12), 626 (GF14), 626 (GW19), Besta (TA), C-Crosser, C4 Aircross (BU), CX-7, Camry (SV/CV1), Camry (SV/VZV/CV2), Camry Station Wagon (SV/VZV/CV2), Carens II, Carina (A4/6), Carina E (T19), Carina II (T15), Carina II (T17), Carina II Wagon (T17), Carina Station Wagon (A4/6), Carnival/Sedona I (FLB), Carnival/Sedona II (FIB/FLD), Carnival/Sedona III, Corolla (E9), Corolla (E10), Corolla (E11), Corolla (EB/WZ/CD), Corolla (EB/ZZ/WZ/CD), Corolla Verso (E12), Corolla Wagon (E9), Corolla Wagon (E10), Corolla Wagon (E11), Corolla Wagon (EB/WZ/CD), Cressida (X3/6/7/8), Dyna 100/150, Grand Santa Fe, H 1/H 200, H 100, Hi-Ace (LH/RH2/3), Hi-Ace (LH/YH5/6), Hi-lux IV, K2500/2700, Land Cruiser (J4), Land Cruiser (J4/J5), Land Cruiser (J6), Land Cruiser (J7), Land Cruiser (J12), Land Cruiser (J15), Land Cruiser 90 (J9), Land Cruiser 100 (J10), Land Cruiser Custom Wagon (J80), Land Cruiser V8 (J20), Legacy Touring Wagon (BP), MPV (LV12/52), MPV (LW19/69), Outback (BM/BR), Outback (BP), Pregio (TB), Previa (R3), RAV4 (A2), RAV4 (A3), RAV4 (A4), Retona, Santa Fe I, Santa Fe II (CM), Santa Fe III (DM), Satellite, Sonata/Sonica, Sorento I/II (JC), Sorento III (XM), Sorento IV (UM), Sportage (JE), Sportage (QL), Sportage (SL), Starex (H 1), Supra (DB), Tucson, Tucson (JM), Verso, iX 35 (LM), iX 55 |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Q |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |