€ 67,86*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877363
EAN:
4250889612092
Gewicht:
14 kg
Afmetingen:
242mm x
175mm x
175mm
(L x B x H)
Autobatterij 12V 62Ah 510A
De Q-Batteries startaccu is een accu die is afgestemd op de behoeften van moderne voertuigen zoals autos, vrachtwagens, bestelwagens, boten en nog veel meer. Ze hebben schitterende starteigenschappen en consistent hoge prestaties gedurende de hele levensduur . Dankzij de SMF-technologie (Sealed Maintenance Free) zijn de accus van de auto onderhoudsvrij als het gaat om vullen met water. De batterijen zijn in de fabriek voorgeladen en klaar voor onmiddellijk gebruik.
Eigenschappen:
onderhoudsvrij dankzij SMF-technologie (Sealed Maintenance Free) lange levensduur, lage zelfontlading Uitstekende koudestartprestaties gevuld en geladen, klaar voor onmiddellijk gebruik geschikt voor autos, landbouwmachines en bedrijfsvoertuigenAlternatief voor Varta D15, Varta D21, Varta D24, Varta D59, Varta C11, Varta C14, 563400061, 561400060, 560408054, 560409054, 553401050, 556400048, Exide EA612, Exide EA640, Bosch S4 004, Bosch S4 005, Bosch S5 004, Bosch S5 005, Banner P6009 en Banner P6340, Banner 560 09
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 562 20 |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 62Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | Q62 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 14 kg |
| Hoogte: | 175 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 540 EN |
| Lengte: | 242 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Q |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |