€ 63,32*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877362
EAN:
4250889612085
Gewicht:
11.6 kg
Afmetingen:
207mm x
175mm x
175mm
(L x B x H)
Autobatterij Q-Batteries 12V 45Ah 400A
De Q-Batteries startaccu is een batterij die is afgestemd op de behoeften van moderne voertuigen zoals autos, vrachtwagens, bestelwagens, boten en nog veel meer. Ze hebben schitterende starteigenschappen en consistent hoge prestaties over de hele levensduur . Dankzij de SMF-technologie (Sealed Maintenance Free) zijn de accus van de auto onderhoudsvrij als het gaat om vullen met water. De batterijen zijn in de fabriek voorgeladen en klaar voor onmiddellijk gebruik.
Eigenschappen:
Alternatief voor de Alternatief voor de Varta B18, Varta C6, Varta C22, Varta C30, Varta A17, Varta B19, 544402044, 552401052 , 552400047, 552400047, 541400036, 545412040, Exide EB442, Exide EA472, Exide EA530, Bosch S4 001, Bosch S4 002, Bosch S5 001, Bosch S5 002, Banner P4409, Banner P5003, Banner P544 09
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 54316 |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 45Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | Q45 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 11.6 kg |
| Hoogte: | 175 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 420 EN |
| Lengte: | 207 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Q |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |