€ 7,90*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
11972
EAN:
4250889634889
Gewicht:
0.07 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accupooladapterset M5 binnendraad naar A-pool ronde mast (2 stuks)
Een set mastadapters bestaande uit:
- 2 zeskantbouten M5
- 2 autopolen
Een set mastadapters bestaande uit:
- 2 zeskantbouten M5
- 2 autopolen
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q11972 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q11972 |
| Gewicht: | 0.07 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M5 |
| Productlijn: | Adapter |