€ 117,73*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877340
EAN:
4250889612122
Gewicht:
22.5 kg
Afmetingen:
353mm x
175mm x
190mm
(L x B x H)
Autobatterij van kwaliteit-accus 12V 100Ah 750A
De Q-Batteries-startaccu is een accu die is afgestemd op de behoeften van moderne voertuigen zoals autos, vrachtwagens, bestelwagens, boten en nog veel meer. Ze hebben schitterende starteigenschappen en constant hoge prestaties gedurende de hele levensduur . Dankzij de SMF-technologie (Sealed Maintenance Free) zijn de accus van de auto onderhoudsvrij als het gaat om vullen met water. De batterijen zijn in de fabriek voorgeladen en klaar voor onmiddellijk gebruik.
Eigenschappen:
- onderhoudsvrij dankzij SMF-technologie (Sealed Maintenance Free)
- lange levensduur, lage zelfontlading
- uitstekende koude startprestaties
- gevuld en opgeladen, direct klaar voor gebruik
- geschikt voor autos, landbouwmachines en bedrijfsvoertuigen
De Q100-autobatterij is een verstandig alternatief voor Varta H3, Varta G3, Varta F6, Varta F10, 590122072, 595402080, 588038068 , 600402083, Exide EA1000, Bosch S4 013, Bosch S5 013, Banner P10040, Banner P95 33, Banner 588 34, Banner 595 33
Geschikt voor transportkoelmachines van het merk Schmitz Cargobull
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 592 18 |
| Automerken: | Audi, BMW, Chrysler, Citroën, Dodge, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes, Opel, Renault, Saab, Seat, Volkswagen, Volvo |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 100Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | Q100 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 22.5 kg |
| Hoogte: | 190 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 750 EN |
| Lengte: | 353 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Modellen: | /8 (W114/115), 1 serie (E87/87N), 3 serie (E30/2) (E30/4), 3 serie (E30/2C), 3 serie (E36/4), 3 serie (E46/2), 3 serie (E46/2C), 3 serie (E46/4), 3 serie (E90), 3 serie (E92), 3 serie (E93), 3 serie Touring (E30/5), 3 serie Touring (E36/3), 3 serie Touring (E46/3), 3 serie Touring (E91), 5 serie (E28), 5 serie (E34), 5 serie (E39), 5 serie (E60), 5 serie Touring (E34), 5 serie Touring (E39), 5 serie Touring (E61), 6 serie (E63), 6 serie (E64), 7 serie (E38), 7 serie (E65/E66/E67), 8 serie (E31), 9-3 I (YS3D), 300 C, 300 C Touring, 740, 740 Estate, A4 (B8), A4 Avant (B7), A4 Avant Quattro (B7), A4 Cabriolet (B6), A4 Cabriolet (B7), A4 Cabriolet Quattro (B7), A4 Quattro (B8), A5 (B8C/S), A6 (C5), A6 (C6), A6 Allroad Quattro (C6), A6 Avant (C5), A6 Avant (C6), A6 Avant Quattro (C5), A6 Avant Quattro (C6), A6 Quattro (C5), A6 Quattro (C6), A8 (D2), A8 (D3), A8 Quattro (D2), A8 Quattro (D3), Alhambra (7V8/9), Allroad Quattro (C5), Amarok, Arena, C (W203), C (W204), C-25/250, C-32/35, C-35, C Combi (S202), C Combi (S203), C Estate (S204), CL (215), CL (216), CLC (C203), CLK (R208), CLK (R209), CLK (W208), CLK (W209), CLS (C219), C Sportcoupé (C203), Dino (135), Ducato (230/231/232), Ducato (243/244/245), Ducato (250), Ducato (280), Ducato (290), Ducato 4x4 (234), Ducato 4x4 (247), Ducato 4x4 (284), Ducato 4x4 (284/290), Ducato Panorama (280), Ducato Panorama (290), Ducato Panorama 4x4 (284), E (C124), E (R124), E (W124), E (W210), E (W211), E Combi (S124), E Combi (S210), E Combi (S211), E Combi diesel (S124), E diesel (W124), G (460), G (461), G (463), G Cabrio (463), GL (X164), GLK (204.7/9), Galaxy (WGR), Galloper II, Genesis (BH), Genesis (DH), Iltis (183), Jumper (23), Jumper (U5), Jumper (U5/ZB), Jumper (U9), LT I, LT II, Laguna Coupé (DT), L serie (605/606/607), L serie 2t (601), L serie 4t (309/611), L serie 5/6/7t (309/310/313/667/668/669), L serie 5/6/7t (667/668/669), L serie 8t, ML I (163), Marco Polo (447.7/8), Master I, Master II (ED/UD), Master II (FD/HD), Master II (JD), Master III (ED/HD/UD), Master III (FD/HD), Master III (JD/ND/PD), Master IV (EV/HV/UV/VA/VB/VD/VF/VG/VJ), Master IV (FV), Master IV (JV), Master IV (ML), Messenger, Mini Ram Van, Multivan T5 (7E/7HC/7HF/7HM), Passat Variant (35I), Q5 (8RB), S (C140), S (W126), S (W140), S (W220), S4 (B7), S4 Avant (B6), S6 (C4), S6 (C5), S6 Avant (C4), S6 Avant (C5), S8 (D2), S60 I (RS/HV), S80 (AR/AS), S80 (TR/TS), SE,SEB (W111), SEC (C126), SL (R107), SL (R129), SLC (C107), Safrane I, Sharan (7M8/M9/M6), Sprinter 2t (901/902), Sprinter 3,5t (906.13/906.23), Sprinter 3,5t (906.63), Sprinter 3,5t (906.73), Sprinter 3t (903), Sprinter 3t (906.11/906.21), Sprinter 3t (906.61), Sprinter 3t (906.71), Sprinter 4,6t (906.15/906.25), Sprinter 4,6t (906.65), Sprinter 4/6t (904/905), Sprinter 4t (904), Sprinter 5t (906.15/906.25), Sprinter 5t (906.63/65), Talento (290U), Talento (290UA), Talento (290UE), Touareg (7LA/7L6), Touareg (7PA/PH), Trafic I (PXX), Trafic I (TXW), Trafic I (TXX), Trafic I (V) 4x4, Transporter T4, Transporter T5, V (638.2), V8 Quattro (441/442/4C2/4C8), V70 (SW), Vario, Viano (639), Viper, Vito (447.6), Vito (639.6), Vito (639.7), Vito Mixto (447.7), Vito Tourer (447.7), Voyager/Grand Voyager, X3 (E83), X5 (E53), X5 (E70), X6 (E71/72), XC60 (DZ), XC70 (BZ), XC70/V70XC (SZ), XC90 I, XC90 II, Zodiac |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Q |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |