€ 20,09*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879632
EAN:
4250889637996
Gewicht:
0.45 kg
Afmetingen:
138mm x
23mm x
43mm
(L x B x H)
Accupack 7.2V 2Ah Sub-C hogetemperatuurcellen 6 stuks als rij met Faston soldeertag + 6.3 / -4.8mm
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 6 x Sub -C Cell als cel voor hoge temperaturen in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen
Technische gegevens:
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen voor de EU-verordening 2013/56 zijn / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 6 x Sub -C Cell als cel voor hoge temperaturen in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen
Technische gegevens:
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen voor de EU-verordening 2013/56 zijn / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879632 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879632 |
| Gewicht: | 0.45 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 138 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 7,2V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |