€ 22,69*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879675
EAN:
4250889638436
Gewicht:
0.5 kg
Afmetingen:
268mm x
23mm x
25mm
(L x B x H)
7,2 V 1800 mAh batterijpakket in verdeelde kolomvorm voor noodverlichting met kabelaansluiting aan beide zijden Hoogwaardige batterij met 3x2 SubC-cellen + cables als hoge-temperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 1800 mAh
Cellen: SubC-cellen
Aansluiting: 20 cm kabel aan beide zijden aangesloten
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Technische gegevens:
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 1800 mAh
Cellen: SubC-cellen
Aansluiting: 20 cm kabel aan beide zijden aangesloten
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879675 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879675 |
| Gewicht: | 0.5 kg |
| Hoogte: | 25 mm |
| Lengte: | 268 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 7,2V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |