€ 21,57*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879647
EAN:
4250889638399
Gewicht:
0.4 kg
Afmetingen:
255mm x
23mm x
23mm
(L x B x H)
Accupack 7.2V 1.8Ah Ni-Cd L6x1-cellen, hogetemperatuur-cellen als staafontwerp met Faston + 6.3 / -4.8-aansluiting
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 6 x SC hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 7,2 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: NiCd
Zennen: Sub-C
-verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als Er kunnen industriële batterijen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 6 x SC hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 7,2 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: NiCd
Zennen: Sub-C
-verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als Er kunnen industriële batterijen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879647 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879647 |
| Gewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte: | 23 mm |
| Lengte: | 255 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 7,2V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |