€ 31,22*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879628
EAN:
4250889638078
Gewicht:
0.8 kg
Afmetingen:
165mm x
33mm x
60mm
(L x B x H)
Accupack 6V 4,5Ah Ni-Cd D hogetemperatuurcellen 5 stuks op een rij met kabel Toepassingsgebied:
Hoogwaardig accupack mit 5 x D- hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 6 V
Capaciteit: 4500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D-cel
Aansluiting: kabel 20cm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Hoogwaardig accupack mit 5 x D- hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 6 V
Capaciteit: 4500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D-cel
Aansluiting: kabel 20cm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879628 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879628 |
| Gewicht: | 0.8 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 165 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |