€ 17,25*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879630
EAN:
4250889638320
Gewicht:
0.4 kg
Afmetingen:
215mm x
23mm x
23mm
(L x B x H)
Accu 6V 2Ah SUB-C hogetemperatuurcellen 5 stuks in staafvorm met kabel
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 5 x SUB-C-cel + kabel als hogetemperatuurcel in Ni -Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: SUB-C, Baby
aansluiting: kabel
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 5 x SUB-C-cel + kabel als hogetemperatuurcel in Ni -Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: SUB-C, Baby
aansluiting: kabel
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879630 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879630 |
| Gewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte: | 23 mm |
| Lengte: | 215 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |