€ 35,48*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881374
EAN:
4250889660086
Gewicht:
0.7 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Noodverlichtingsbatterij 6V 2500mAh NiCd
Accupakket voor vluchtwegverlichting met kabel en JST-VHR2-stekkerWe willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen zijn goedgekeurd voor de EU-verordening 2013/56 / EU Speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881374 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9881374 |
| Gewicht: | 0.7 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | JST-VHR2 |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |