€ 18,84*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879629
EAN:
4250889642792
Gewicht:
0.45 kg
Afmetingen:
25mm x
26mm x
26mm
(L x B x H)
Accupack 6V 2.5Ah C hoge temperatuur cellen 5 stuks in staafvorm met Faston + 6.3 / -4.8
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 5 x C Cel + kabel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6 V
Capaciteit: 2500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: C, Baby
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen beschikbaar zijn voor producten die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU Speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 5 x C Cel + kabel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6 V
Capaciteit: 2500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: C, Baby
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen beschikbaar zijn voor producten die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU Speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879629 |
| Breedte: | 26 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879629 |
| Gewicht: | 0.45 kg |
| Hoogte: | 26 mm |
| Lengte: | 25 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |