€ 16,92*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879631
EAN:
4250889642785
Gewicht:
0.4 kg
Afmetingen:
115mm x
46mm x
43mm
(L x B x H)
Noodlamp accu 6V 1.8Ah in rijvorm
Hoogwaardige accupack met 5 x SUB-C NiCd hogetemperatuurcellen voor vluchtwegverlichting en noodverlichtingWe willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten uitsluitend bestemd zijn voor die in de EU - Verordening 2013/56 / EU heeft speciale gevallen vrijgegeven en kan worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879631 |
| Breedte: | 46 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879631 |
| Gewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |