€ 20,26*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879642
EAN:
4250889642778
Gewicht:
0.4 kg
Afmetingen:
115mm x
23mm x
43mm
(L x B x H)
Accupack 6V 1.5Ah Ni-Cd SC hogetemperatuurcellen 5 stuks op rij met Faston + 6.3 / -4.8
Toepassingsgebied:
Accupack van hoge kwaliteit met 5 x SC-hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 6,0 V
Capaciteit: 1500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen beschikbaar zijn voor producten die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU Speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Accupack van hoge kwaliteit met 5 x SC-hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 6,0 V
Capaciteit: 1500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen beschikbaar zijn voor producten die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU Speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879642 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879642 |
| Gewicht: | 0.4 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |