€ 27,51*
Niet langer beschikbaar
Accupack 4.8V 4Ah D hogetemperatuurcellen Ni-Cd 4 stuks op rij met Faston-stekker + 6,3 / -4,8mm
Toepassingsgebied :
Hoge kwaliteit Accupack met 4 x D-cel voor hoge temperaturen in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 4,8 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Mono D
Afmetingen: lengte 133 mm, breedte 33 mm, hoogte 60 mm
Aansluiting: Faston-stekker + 6,3 / -4,8 mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten exclusief zijn voor de EU-verordening 2013/56 / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877168 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9877168 |
| Gewicht: | 0.7 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 133 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |