€ 25,17*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879474
EAN:
4250889626273
Gewicht:
0.7 kg
Afmetingen:
240mm x
33mm x
33mm
(L x B x H)
Accupack 4.8V 4.5Ah Ni-Cd D-hogetemperatuurcellen 4 stuks als kolom met 20cm kabel
Toepassingsgebied:Hoogwaardige accupack met 4 x D-cellen als hogetemperatuurcel in Ni -Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 4,8 V
Capaciteit: 4500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Afmetingen (diameter x lengte): 33x240 mm
Aansluiting: kabel 20 cm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industrie -Batterijen mogen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879474 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879474 |
| Gewicht: | 0.7 kg |
| Hoogte: | 33 mm |
| Lengte: | 240 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |