€ 18,17*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879650
EAN:
4250889642723
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
92mm x
23mm x
43mm
(L x B x H)
Accupack 4.8V 2.0Ah Ni-Cd Sub-C hogetemperatuurcellen 4 stuks als a -serie met Faston + 6.3 / -4.8-verbinding Toepassingsgebied: Hoogwaardige accupack mit 4 x & nbbSHdoch-C Versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 4.8V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industrieel Er kunnen batterijen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Technische gegevens:
Spanning: 4.8V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industrieel Er kunnen batterijen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879650 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879650 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 92 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |