€ 14,56*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879645
EAN:
4250889638108
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
170mm x
23mm x
23mm
(L x B x H)
Accupakket 4.8V 1.8Ah SC Ni-Cd-cellen voor hoge temperaturen 4 stuks als kolom met Faston + 6.3 / -4.8
Toepassing:
Hoogwaardige batterij pack mit 4 x Sub-C Hoge temperatuur cellen in Ni-Cd versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 4,8 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd < BR> Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen voor de EU-verordening 2013 zijn / 56 / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassing:
Hoogwaardige batterij pack mit 4 x Sub-C Hoge temperatuur cellen in Ni-Cd versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 4,8 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd < BR> Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen voor de EU-verordening 2013 zijn / 56 / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879645 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879645 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 23 mm |
| Lengte: | 170 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |