€ 15,92*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879619
EAN:
4250889642693
Gewicht:
0.65 kg
Afmetingen:
99mm x
33mm x
60mm
(L x B x H)
Accupack 3,6 V 4,0 Ah Ni-Cd D-hogetemperatuurcellen 3 stuks op rij met Faston + 6,3 / -4,8
Toepassingsgebied:
Hoge kwaliteit Accupack met 3 x D hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Voltage: 3,6 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
Afmetingen (LxBxH): 100x33x60mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten exclusief zijn kan worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn vrijgegeven in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoge kwaliteit Accupack met 3 x D hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Voltage: 3,6 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
Afmetingen (LxBxH): 100x33x60mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten exclusief zijn kan worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn vrijgegeven in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879619 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879619 |
| Gewicht: | 0.65 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 99 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |