€ 11,07*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879189
EAN:
4250889617967
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
129mm x
23mm x
23mm
(L x B x H)
Accupack 3.6V 2.0Ah Ni-Cd Sub-C hogetemperatuurcellen 3 stuks als kolom met Faston 4.8mm
Hoogwaardige accupack met 3 x Sub-C hogetemperatuurcellen in NiCd-versie voor noodverlichtingTechnische gegevens:
Spanning: 3,6 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston 4,8 mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879189 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879189 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 23 mm |
| Lengte: | 129 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |