€ 4,39*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Accupack 3.6V 1.5Ah Ni-Cd Sub-C hogetemperatuurcellen 3 stuks als kolom met Faston Plus 6,3 mm en min 4,8 mm
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige batterij met 3 x SC hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 V
Capaciteit: 1500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6,3 mm / -4,8 mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten uitsluitend voldoen aan de EU-verordening 2013/56 / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kan worden gebruikt als industriële batterijen NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q400367 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q400367 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 23 mm |
| Lengte: | 129 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |