€ 6,63*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880206
EAN:
4250889643577
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accupack 2.4V 1.5Ah Sub-C hogetemperatuurcellen 2 stuks op rij met kabel
Hoogwaardige accupack met 2 x Sub-C-cellen als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingenTechnische gegevens :
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 1500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: kabel 20cm
We wijzen hierop dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880206 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9880206 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |