€ 63,44*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877166
EAN:
4250889601775
Gewicht:
1.5 kg
Afmetingen:
115mm x
46mm x
86mm
(L x B x H)
Accu 24V 1.8Ah Ni-Cd Sub-C F5x2x2 hogetemperatuurcellen in 2-voudige dubbele rij met solderen
toepassing:
hoogwaardige accu met 20 x Sub-C hogetemperatuurcellen in Ni Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 24 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
cellen: Sub-C
Verbinding: soldeerlabel
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
toepassing:
hoogwaardige accu met 20 x Sub-C hogetemperatuurcellen in Ni Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 24 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
cellen: Sub-C
Verbinding: soldeerlabel
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877166 |
| Breedte: | 46 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9877166 |
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Hoogte: | 86 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | soldeerlip |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |