€ 43,03*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877169
EAN:
4250889601805
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
73mm x
30mm x
100mm
(L x B x H)
Accupack 24V 800mAh Ni-Cd 20xAA hogetemperatuurcellen 2-voudige dubbele rij met soldeerlip Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 20 x AA hogetemperatuurcellen voor noodverlichting en beveiligingstechnologie, bijv. schuifdeuren.
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Hoogwaardige accupack met 20 x AA hogetemperatuurcellen voor noodverlichting en beveiligingstechnologie, bijv. schuifdeuren.
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877169 |
| Breedte: | 30 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9877169 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 73 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | soldeerlip |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |