€ 17,76*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879665
EAN:
4250889642631
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
51mm x
25.5mm x
50mm
(L x B x H)
Accupack 2.4V 4Ah C hogetemperatuurcellen 2 stuks op rij voor noodverlichting met kabelaansluiting
Toepassingsgebied :
Hoogwaardige accupack met 2 x C-cel als hoge-temperatuurcel in NiMH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
-cellen: C-cel
aansluiting: kabel 20cm
Toepassingsgebied :
Hoogwaardige accupack met 2 x C-cel als hoge-temperatuurcel in NiMH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
-cellen: C-cel
aansluiting: kabel 20cm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879665 |
| Breedte: | 25.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879665 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 51 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 2,4V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |