€ 14,77*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879653
EAN:
4250889642624
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
66mm x
33mm x
60mm
(L x B x H)
Accupack 2.4V 4Ah 2 stuks op rij NiCd-hogetemperatuurcellen mit Faston + 6.3 / -4.8-verbinding
Toepassingsgebied:
Accupakket van hoge kwaliteit met 2 x D Hoge temperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Afmetingen (LxBxH) : 66x33x60mm
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industrie -Batterijen mogen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Accupakket van hoge kwaliteit met 2 x D Hoge temperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Afmetingen (LxBxH) : 66x33x60mm
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industrie -Batterijen mogen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879653 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879653 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 66 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 2,4V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |