€ 7,39*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879618
EAN:
4250889642594
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
46mm x
23mm x
43mm
(L x B x H)
Accupack 2.4V 2Ah Sub-C hogetemperatuurcellen 2 stuks op rij met Faston soldeertag + 6,3 / -4,8mm
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 2 x Sub-C-cel als hoge-temperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6,3 / -4,8 mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten uitsluitend bestemd zijn voor de producten die zijn gespecificeerd in de EU-verordening 2013/56 / EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 2 x Sub-C-cel als hoge-temperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: Faston + 6,3 / -4,8 mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten uitsluitend bestemd zijn voor de producten die zijn gespecificeerd in de EU-verordening 2013/56 / EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879618 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879618 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 46 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 2,4V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |