€ 8,01*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879617
EAN:
4250889642617
Gewicht:
0.2 kg
Afmetingen:
100mm x
26mm x
26mm
(L x B x H)
Accupack 2.4V 2.5Ah Ni-Cd L2 * 1 C hogetemperatuurcellen 2 stuks als kolom mit Faston + 6.3 / -4.8mm
Toepassingsgebied:
Hoge kwaliteit Accupack met 2 x C-hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 2500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: C, Baby
Afmetingen (diameter x lengte): 26x100 mm
Aansluiting: Faston-soldeertag + 6,3 / -4,8 mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten mag alleen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoge kwaliteit Accupack met 2 x C-hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 2500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: C, Baby
Afmetingen (diameter x lengte): 26x100 mm
Aansluiting: Faston-soldeertag + 6,3 / -4,8 mm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten mag alleen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879617 |
| Breedte: | 26 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879617 |
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Hoogte: | 26 mm |
| Lengte: | 100 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 2,4V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |