€ 52,77*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879658
EAN:
4250889638535
Gewicht:
1.6 kg
Afmetingen:
295mm x
66mm x
61mm
(L x B x H)
Accu 12V 4,5 uur Ni-Cd D-hogetemperatuurcellen 10 stuk als Blok met kabel
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 10 x D-cel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor Noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 12V
Capaciteit: 4500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Verbinding: kabel (20cm)
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 10 x D-cel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor Noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 12V
Capaciteit: 4500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Verbinding: kabel (20cm)
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879658 |
| Breedte: | 66 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879658 |
| Gewicht: | 1.6 kg |
| Hoogte: | 61 mm |
| Lengte: | 295 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |