€ 37,80*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879676
EAN:
4250889642525
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
130mm x
51mm x
50mm
(L x B x H)
Accupack 12V 2.5Ah F5x2 C hoge temperatuur cel- en nbspals-serie met Faston -4.8 / + 6.3mm-verbinding
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 10x C-cel als cel voor hoge temperaturen in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 12V
Capaciteit: 2500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
cellen: C-cellen
Verbinding: Faston -4,8 + 6,3 mm
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 10x C-cel als cel voor hoge temperaturen in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 12V
Capaciteit: 2500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
cellen: C-cellen
Verbinding: Faston -4,8 + 6,3 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879676 |
| Breedte: | 51 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879676 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 130 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |