€ 31,46*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877165
EAN:
4250889601744
Gewicht:
0.65 kg
Afmetingen:
115mm x
46mm x
43mm
(L x B x H)
Accupack 12V 1.8Ah NiCd Sub-C hogetemperatuurcellen 10tück in Rie met soldeervaardigheden
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 10 Sub-C Hoge temperatuurcellen in Ni-Cd-versie> voor noodverlichting Technische gegevens:
Spanning: 12 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: soldeertag
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 10 Sub-C Hoge temperatuurcellen in Ni-Cd-versie> voor noodverlichting Technische gegevens:
Spanning: 12 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Verbinding: soldeertag
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877165 |
| Breedte: | 46 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9877165 |
| Gewicht: | 0.65 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | soldeerlip |
| Productlijn: | NiCd Pack |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |